سفارشاتی که قبل از ساعت 13 از روز شنبه تا پنجشنبه ثبت شوند در همان روز یا روز بعد ارسال میشود و به گیرنده تحویل می گردد. و سفارشاتی که بعد از این ساعت و یا در روز های تعطیل ثبت شوند در اولین روز کاری بعد از سفارش ارسال میشود.

روزهای تعطیل در سال 1396 که رایبد خاویار هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد به شرح زیر است:

۱ فروردین
۱۳ فروردین
۱۴ خرداد
۸ مهر
۹ مهر
۱۸ آبان
۲۶ آبان
۲۲ بهمن
حمل و نقل رایگان مخصوص شهر تهران و استان گیلان می باشد.

توضیحات: سفارشاتی که قبل از ساعت 13 از روز شنبه تا پنجشنبه ثبت شوند در همان روز یا روز بعد ارسال میشود و به گیرنده تحویل می گردد. و سفارشاتی که بعد از این ساعت و یا در روز های تعطیل ثبت شوند در اولین روز کاری بعد از سفارش ارسال میشود.

توضیحات: تحویل به شهرستان ها تنها در صورت داشتن فرودگاه و با ایرلاین های داخلی و یا ترمینال مسافربری در آن شهرستان صورت می گیرد. تمامی هماهنگی ها با شما برای دریافت کالا از طریق مسئول فروش رایبد خاویار صورت می پذیرد. سفارشاتی که قبل از ساعت 13 از روز شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند در همان روز یا روز بعد ارسال میشود و به گیرنده تحویل می گردد. و سفارشاتی که بعد از این ساعت و یا در روز های پنجشنبه، جمعه و یا تعطیلات رسمی ثبت شوند در اولین روز کاری بعد از سفارش ارسال میشود.

نکات:

– تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از یکصد هزار تومان و در شهر تهران و استان گیلان می‌شود. هزینه ارسال سفارش‌های زیر یکصد هزار تومان برای همه نقاط شهر تهران 20000 تومان ثابت است.

– هزینه ارسال برای شهرهای تحت پوشش تحویل 21000 تومان ثابت و برای سایر نقاط کشور با خریدار هماهنگ میشود.

– اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر  مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

–  به خریداران کفش توصیه می‌شود برای تست سایز از دقایقی که هنگام تحویل گرفتن کالا در اختیار دارند، استفاده کنند.

– لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود پس از تکمیل پرداخت و تحویل کالا، سلامت فیزیکی و ظاهری  کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده آسیب فیزیکی کالا، در اولین فرصت از طریق تلفن 09113846944، یا ارسال ایمیل از طریق صفحه “تماس با ما” این موارد به خدمات پس از فروش رایبد خاویار اطلاع داده شود.

– در صورت ارسال کالاهای گروه فرش توسط تحویل اکسپرس رایبد خاویار، لازم است مشتری در حضور مامور تحویل سفارش،  سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن  کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

پس از پردازش سفارش و تحویل به باربری، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است.