خرید بچه ماهی خاویاری

خرید بچه ماهی خاویاری با قیمت مناسب میتوانید به نمایندگی رایبد خاویار مراجعه نمایید. بچه ماهی خاویاری قره برون وزنش به ۶۰ تا ۱۳۰ کیلوگرم می‌رسد و درازایش از یک متر تا ۲ متر؛ که در فاصله ۱۲ تا ۱۴ سالگی بالغ می‌شود. برای خریداری این بچه ماهیان خاویاری تازه و صادراتی نیز میتوانید به نمایندگی رایبد خاویار ایران مراجعه نمایید. ماهی خاویار یا تاس‌ماهی نامی است که به بچه ماهی های خاویاری ایرانی نسبت داده شده است. انواع لارو ماهی خاویاری به ترتیب کیفیت عبارت‌اند از:

 • فیل ماهی
 • قره برون
 • چالباش
 • شیپ
 • ازون برون
 • سیبری
 • استرلیاد
 • و……

خرید بچه ماهی خاویاری

خرید بچه ماهی اوزون برون

بچه ماهی خاویاری اوزون برون بومی دریای خزر ایران نیز میباشد. این ماهی و خاویارش کوچک‌ترین ماهی خاویار دریای خزر می‌باشد که در ایران به اشتباه کلیه ماهیان خاویاری را به نام اوزون برون می‌نامند. از نقطه نظر کیفی در رتبه آخر قرار دارد چرا که از خاویار ریزتر و ارزانتری بهره می‌برد که برای تهیه با ارگانیک ترین محصول و قیمتی مناسب میتوانید به نمایندگی رایبد خاویار مراجعه نمایید. تخم چشم زده اوزون برون که ماهی اوزون برون (دراکول) یا اوزن برون یا بینی بلند، کوچک‌ترین ماهی خاویار دریای خزر است که در ایران به اشتباه کلیه ماهیان خاویاری را به نام آن می‌شناسند. اوزون برون به لحاظ کیفی در رتبه آخر قرار دارد؛ چرا که تخم‌اش ریزتر و ارزان‌تر است جهت خریداری میتوانید به سایت نمایندگی خاویار ایرانی مراجعه نمایید.

لارو ماهی اوزون برون که ممکن از بسیاری از خریداران محصولات خاویاری و ماهیان خاویاری اصیل و تازه دریای خزر برای اولین بار به گوششان میرسد و میخواهند خریداری نمایند که قبل از خرید نیز باید درباره ان اطلاعات جمع نمایند میتوانند برای خرید و مطلع شدن درباره این محصول ازون برون به همراه قیمت و کیفیت عالی به نمایندگی رایبد خاویار در ایران مراجعه نمایند.

انواع خاویار ماهی اوزون برون در ایران

 • خاویار امپریال اوزون برون
 • خاویار درجه یک اوزون برون
 • خاویار درجه یک اوزون برون

بچه ماهی خاویاری تاس ماهی

بچه ماهی خاویاری تاس ماهی در حال حاضر، گونه‌ای مستقل به‌شمار می‌رود؛ چرا که پیش‌تر، آن را زیرگونه‌ای از ماهی روس می‌دانستند و اکنون از رتبه دوم ارزش برخوردار است. در حال حاضر برای تکثیر مصنوعی از گونه «روسی» پیشی گرفته و همچنین از آن بزرگ‌تر است و دارای کیفیت خاویاری برتر نیز هست. از نظر ظاهری تا اندازه‌ای شبیه گونه روسی خودش است، با رنگی تیره‌تر و با رنگ‌دانه‌های سفید رنگ که تا بینی او ادامه دارد و از نظر ظاهری از تاس‌ماهی روس جدایش می‌سازد.

بچه ماهی خاویاری فیل ماهی یا بلوگا

بچه ماهی خاویاری فیل ماهی یا بلوگا یکی از مهم ترین گونه های خاویاری در کشور ایران میباشد که بومی دریای خز است. این خاویار از ماهی فیل ماهی تهیه میشود که فیل ماهی بزرگترین ماهی دریای خزر است که از نقطه نظر کیفیت خاویار رتبه اول را به خود اختصاص داده‌است و نمونه‌هایی از آن با وزنی در حدود ۱۴۰۰ کیلوگرم و سنی بیش از ۱۰۰ سال صید شده‌است و هر ۲ یا ۳ سال یک بار تخم ریزی می‌کند بهترین خاویار، رتبه گرانترین ماهی و خاویار جهان را داراست.

خرید بچه ماهی خاویاری استرلیاد

بچه ماهی خاویاری استرلیاد شامل تمام ماهیان اصیل دریای خزر کشور ایران می باشد که برای خریداری و تمایل به تهیه به صورت انلاین و معتبر و همچنین برای دسترسی اسان نیز میتوانید به سایت فروشگاه و نمایندگی انلاین اینترنتی شرکت و برند بزرگ رایبد خاویار در کشور و هر کجایش مراجعه نمایید تا در کمترین زمان و بهترین هزینه محصول تازه مورد نظر خود را تحویل نمایید.

خرید و فروش تخم ماهی خاویاری

تخم ماهی خاویاری را برای برای صادرات خاویار و نیز خریداری مشتریان میتوانند به سایت نمایندگی رایبد خاویار مراجعه نمایند، این نمایندگی انواع محصولات خاویاری صادراتی و بسیار مهم ایران را علاوه بر این که از طریق فروشگاه خود به صورت انلاین و به همراه تازگی محصولات در اختیار مشتریان قرار میدهد، و همینطور بدون واسطه میباشد، برای همین است که قیمت های خاویار در این نمایندگی بسیار ارزان و مناسب با نوع گونه های ماهیان میباشد.

خرید و فروش تخم ماهی خاویاری

فرم خرید بچه ماهی خاویاری

در این فرم از درگاه نکست پی جهت پرداخت استفاده شده است.

مرحله 1 از 4 - سفارش شما

0%
 • قیمت: 15,000 تومان تعداد/مقدار :
 • قیمت: 23,000 تومان تعداد/مقدار :
 • 0 تومان