قیمت بچه ماهی خاویار برای پرورش

قیمت بچه ماهی خاویار برای پرورش در انواع بلوگا و ماهی خاویاری سیبری که توسط مراکز تکثیر و پرورش بچه ماهی خاویاری فعالیت می کنند، به خریداران آن توسط سایت ها ارائه می گردد. خاویار از ماهی های خاویاری به دست می آید، که درواقع به تخم ماهی های خاویاری، خاویار گویند که جزو گران قیمت ترین غذا های جهان به شمار می رود. دریای خزر یکی از منابع اصلی ماهی های خاویاری است، که ایران نیز از این منبع عظیم به خوبی در رشد اقتصادی خود استفاده می کند.

انواع خاویار پرورشی

خاویار های پرورشی درواقع همان خاویار هایی است که در دریا زیست می کنند، اما با توجه به اینکه برخی از گونه های خاویار در دریا با صید های غیرقانونی در حال انقراض هستند، به فکر پرورش آن ها در استخر ها افتادند، که بسیار خوب جواب می دهد. از خاویار های پرورشی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بلوگا پرورشی
  • آسترا پرورشی
  • سوروگا پرورشی
  • بری پرورشی
  • طلایی پرورشی
  • فشرده پرورشی
  • شیلات پرورشی
  • و………….

تکثیر بچه ماهیان خاویار

اغلب در استان های مختلف کشور، مزارع تولید و پرورش ماهیان خاویاری انجام می گیرد که از مهمترین این استان ها می توان به استان های گیلان، گلستان، لرستان و… اشاره کرد. بچه ماهی های خاویار معمولا در سنین کوچکتر و در اوزان 300 گرم تا بالاتر و حتی وزن های کمتر از این به خریدارن و پرورش دهندگان ان عرضه می شود. تکثیر و قیمت بچه ماهی خاویار برای پرورش از شغل های پرسود به شمار می رود.

قطب تولید کننده ماهیان خاویاری

همانطور که می دانید ایران یکی از کشور های تولید کننده خاویار درجه یک است و بیشتر کشور های اروپایی خواهان خاویار از ایران هستند. در ایران شهر های بسیاری در زمینه تولید خاویار فعالیت می کنند و اما لرستان با دارا بودن بالاترین تعداد مزارع پرورش ماهی، به عنوان قطب تولید ماهی های خاویاری شناخته شده است. اما با توجه به افزاش روز افزون مزارع پرورش ماهی خاویاری در کل کشور، می توان آینده این ماهی ها را در کشور و صادرات، درخشان دید.

قیمت بچه ماهی خاویار برای پرورش

قیمت بچه ماهی خاویار پرورشی

خریدارن بچه ماهی های پرورشی، همیشه به دنبال کمترین قیمت ممکن برای ماهی های خاویاری پرورشی هستند. این مجموعه با توجه به اینکه در زمینه تولید و عرضه خاویار فعالیت چندین ساله دارد، عرضه بهترین نوع بچه ماهی های خاویار را با قیمت های مناسبی در سراسر کشور ارائه می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *